Jak se prodat?

« zpět
02.04.2016
Gabriela Pokorná, zakladatelka Fashion&Design Festivalu.
GP
 

Proč píšu?

1) Už jako malá jsem chtěla být prodavačkou. Když jsem svůj životní cíl sdělila mamince (právničce), nebyla tak nadšená, jak jsem očekávala. Můj otec (právník) taky nejevil známky nadšení. Nechápala jsem to - PRODÁVAT JE PŘECE KRÁSNÉ. Dnes, po vystudování práv a úspěšné kariéře, už to chápu trochu víc 😉, ale jsem stále přesvědčená o tom, že PRODÁVAT JE PŘECE KRÁSNÉ.... čtěte dále

Ukaž, co děláš!

Ukaž, co děláš! To není moje výzva k akci, když i takto bychom to mohli chápat. Je to název knihy Austina Kleona, kterou v češtině vydalo nakladateltví Melvil. 

Na tuto knihu si vzpomenu vždy, když se setkám s designérem, umělcem či módním návrhářem, jehož tvorba mě zaujala, ale který nemá odvahu/chuť jít s kůží na trh a předvést své dílo. Když se ptám, proč nechce ukázat, co dělá a předvést světu svou tvorbu v celé její kráse.... čtěte dále

 

Je to jasné, ale ne každý se tím řídí


Ne každý designér, tvůrce, umělec je rentiér, někteří se tak ale chovají. Jakoby ke své existenci nepotřebovali nikoho.... čtěte dále.  
 
 

Průvodce pro vystavovatele Fashion&Design Festivalu

Společně jsme vyšli na cestu online galerií. Naše virtuální cesta bude však mít zcela konkrétní smysl a cíl - co největší počet návštěvníků galerie a obdivovatelů vaší tvorby, kteří budou mít příležitost obdivovat, pochopit a ztotožnit se s vaším uměním. Aby byla byla naše společná očekávání naplněna, budeme vaším průvodcem, který vás povede a upozorní na zajímavosti a možnosti virtuální světa vystavovatelů, vy budete pro své obdivovatele hostitelem.... čtěte dále.

 

Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.