Kreativní centrum Maluj

« zpět
10.08.2015

Chcete také být kreativní? Co třeba začít tvořit v kavárně?

Kreativní centrum Kavárna Maluj je místo pro širokou veřejnost - maminky s dětmi, rodiny, přátele, firmy i pro jednotlivce. V klasické otevírací době to v Maluj funguje tak, že přijdete, objednáte si třeba kávu a  vyberete si z keramických biskvitů určených k pomalování - na výběr je od váz, přes hrnečky, talíře, postavy, misky, popelníky, dózy, až po velké mísy, dlaždice, hodiny. Vybere si tedy opravdu každý. Lektorka vám poté předá několik odborných rad, kterých je dobré se držet. Je to celé ale opravdu jednoduché - v podstatě jako temperou na papír. 

Pro tvoření používáme glazury Mayco, které zaručují ten nejlepší možný výsledek. Co se inspirace týče, stačí se u nás rozhlédnout, a když vám něco padne do oka, lektorka poradí jak na to. Váš výtvor u nás poté necháte 7-16 dnů (v zimních měsících i méně, naopak přes léto je to většinou lhůta 14 dnů), my vám jej přeglazujeme transparentní glazurou a vypálíme v profesionální peci nad 1000 stupňů Celsia. Poté si už stačí výrobek pouze vyzvednout a kochat se. Keramika je klasicky užitková, lze používat myčku i mikrovlnku.

Pro zkušené i malováním netknuté nabízíme přes celé léto tématické kurzy malování a dekorování keramiky "Cestujte s námi". Podíváme se společně např do Skandinávie, Indie, Austrálie, Číny, Mexika, Itálie... a celý cyklus zakončíme zpět doma u malování cibuláků. Kurzy probíhají každé pondělí od 18:00, témata jsou uvedeny na našich facebookových stránkách a lze se na ně přihlásit skrze rezervační systém na našem webu.

V rámci malování pořádáme také narozeninové oslavy, teambuildingy a jiné soukromé akce. 

Oblíbeným u zákazníků se stal "Pártybox", kdy vám zabalíme vše potřebné a můžete malovat třeba doma či s přáteli v parku.

Krom malování na keramiku nabízíme i další kurzy.  Velmi oblíbeným kurzem je točení na hrnčířském kruhu pod vedením zkušené keramičky. Kurz nabízíme formou "minikurzu", což je 1 hodina s lektorkou, nebo formou "plného kurzu", kdy 3 hodiny točíte s lektorkou a 5 hodin máte zkušebních. Nově také nabízíme "intenzivní víkendový kurz", na kterém si lze vytočit konvičku, nebo sadu hrnečků. Dále pak kurz mozaiky pod vedením samotné zakladatelky Kavárny Maluj, na kterém si z kachlí můžete vytvořit tác, zrcadlo, květináč či jakoukoli jinou dekoraci.

 

Kde nás najdete: 

Korunní 1000/37, Praha 2

web

facebook 

 

FDFKavárna Maluj, lektorka DenisaKavárna Maluj, lektorka Denisa FDFKavárna MalujKavárna Maluj FDFKavárna MalujKavárna Maluj FDFKavárna MalujKavárna Maluj FDFKavárna MalujKavárna Maluj FDFKavárna MalujKavárna Maluj FDFMozaika, Dagmar PatejdlováMozaika, Dagmar Patejdlová FDFKavárna Maluj, "Pártybox"Kavárna Maluj,
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.