Lovíme designové doplňky

« zpět
02.05.2016

Není to tak dávno, kdy jsme zabloudili do nabídky e-shopu Designeros, ale nemohli jsme si pomoct a už mezi virtuálními regály spolu s Alem nedočkavě čenicháme, abychom vám mohli předložit další zajímavé tipy. Tentokrát jsme opustili kategorii oblečení a vydali se do sfér bytových doplňků.

Závěsná lampa Divný kníže

Na začátek našeho výčtu jsme dali to nejkouzelnější, co jsme našli. Jde o nádhernou závěsnou lampu, která vás okamžitě přenese do jiného světa. Její autorkou je Eva Nečasová a lampa se zrodila v řadě ručně vyráběných svítidel z kolekce Spacelights. Toto závěsné svítidlo je přes metr široké a podle nás dokáže s interiérem úplné divy.

Závěsná lampaZávěsná lampaZávěsná lampa

Clothing Grapple Hook

Dalším produktem, který nás oslovil, je věšák na oblečení ve tvaru kotvy od kanadského autora Jesse Herberta. Tento věšák je nejen krásný, ale také praktický, neboť nezabere skoro žádné místo – je totiž určen k instalaci zavěšením od stropu.

VěšákVěšákVěšák

 

Kartonové (kukačkové) hodiny

Takové kartonové hodiny dokáží být neuvěřitelně vtipným bytovým doplňkem. Zvlášť ve velkorysém kukačkovém provedení. Pravda, kukačka sice nekuká, ale jinak vše šlape jako hodinky. Což je přesně to, co od nich vlastně očekáváme.

Kukačkové hodinyKukačkové hodinyKukačkové hodiny

Kartonová písmena

Chvíli se ještě zdržíme jak u kartonu, tak u autora. Vojtěch Beránek pod svou značkou Kartoons totiž nevytváří jen nápadité kukačky, ale i kartonová písmena, která mohou oživit jinak nudnou polici, potěšit oslavence nebo zabavit dětské osazenstvo. Přirozeně máte na výběr z celé plejády písmen a třešničkou na dortu pro vás navíc může být vědomí, že značka Kartoons „kope“ za udržitelný životní styl.

Kartonová písmenaKartonová písmenaKartonová písmena

Lampička

Začali jsme u osvětlení, a tak je nasnadě u osvětlení zase skončit. Jako závěrečný produkt pro tohoto průvodce jsme vybrali lampu z dílny Petra Lehkého. Lampa je vyrobena převážně z amerického ořechu a plexiskla. Značka Lehký Design je relativně mladá, ale její autor se výrobě nábytku a doplňků věnuje již mnoho let. A my musíme uznat, že nápady má skvělé!

LampičkaLampičkaLampička

Tímto jsme opět u konce a nezbývá nám tedy nic jiného, než popřát vám příjemnou zábavu při dalším hledání. My se budeme těšit v dalším článku.

Nezapomeňte se nám také pochlubit svými úlovky pod hashtagem #lovimedesign a sledovat náš instagramový účet @fashion_design_festival!


Designeros je online prodejní galerie produktů z dílen světových i českých designérů. Milovníci i tvůrci designu a všichni podporovatelé autorské tvorby zde mají možnost se setkat a propojit „bez hranic“.

domov_300x250styl_300x250vychytavky_300x250

Festivalovou expozici DESIGNEROS na téma ODRAZ UMĚNÍ si prohlédněte zde.

Festivalovou expozici DESIGNEROS na téma INDIVIDUALITA si prohlédněte zde.

Festivalovou expozici DESIGNEROS na téma MINIMALISMUS&MAXIMALISMUS si prohlédněte zde.

Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.