Lovíme léto

« zpět
16.05.2016

Léto se pomalu, ale jistě blíží a přesvědčují nás o tom i stále příjemnější denní teploty, provoněná rána a příjemné večery. S hezkým počasím přichází nekonečné období drinků, které tak rádi popíjíme na zahradě, u bazénu nebo na slunečném balkoně. A abyste se na léto mohli řádně připravit, zavítali jsme do e-shopu Tescoma, odkud vám opět přinášíme několik zajímavých tipů.

Odšťavňovač VITAMINO

Elektrické odšťavňovače nejsou k citrusovým plodům příliš šetrné a chuť skvělého ovoce často zkazí přítomnost nahořklých slupek, které se do šťávy dostanou. Jedním z nejlepších způsobů, kterými lze odšťavnit citrusy tedy i nadále zůstávají ruční odšťavňovače. Odšťavňovač VITAMINO seženete ve třech barevných provedeních, lze ho mýt v myčce a tříletá záruka je takřka samozřejmostí.


642740642740_col1642740_fun2

Džbán THEO s vyluhováním a chlazením

Druhým produktem, který můžeme doporučit z vlastní zkušenosti, je džbán THEO s vyluhováním a chlazením. My se momentálně nemůžeme nabažit okurkové limonády s limetkou a jen čekáme, až nám příroda nadělí broskve, meruňky a jahody nebo osvěžující mátu. Ve džbánu THEO lze navíc připravovat i teplé čaje nebo studenou limonádu ještě více zchladit nápaditým chladítkem.

646628646628_col1646628_fun1

Šejkr PRESTO

Co by to bylo za léto bez koktejlů? Ať už dáváte přednost alkoholickým nebo nealkoholickým, neměl by vám v baru chybět klasický šejkr, se kterým nejenže připravíte skvělý drink, ale navíc si – jak už to při domácí přípravě koktejlů často bývá – užijete spoustu zábavy. Se šejkrem PRESTO navíc dostanete několik receptů, se kterými můžete začít svou amatérskou barmanskou kariéru.

420712

Kávovar MONTE CARLO

Nezapomněli jsme ani na milovníky kávy a vybrali pro ně elegantní moka konvičku z nerezové oceli, ve které připravíte prvotřídní espreso až pro čtyři osoby. Lze ji použít na plynových, elektrických, indukčních i sklokeramických sporácích a v zimě ji můžete jen postavit na krbová kamna.

647104647104_det1

Dekanter SOMMELIER

Na závěr tohoto průvodce musíme vzpomenout na ty, kteří nalézají oblibu ve víně a více než na autentickou láhev, je těší pohled na elegantní karafu. Karafa Dekanter SOMMELIER je vyrobena z odolného bezolovnatého křišťálového skla a snad každý musí uznat, že se během letní večeře v zahradě musí na stole krásně vyjímat.

695870

Pokud jsme vás inspirovali nebo jen naladili na léto, jsme potěšeni a vězte, že již nyní pracujeme na dalším zajímavém designovém průvodci.

Nezapomeňte se nám také pochlubit svými úlovky pod hashtagem #lovimedesign a sledovat náš instagramový účet @fashion_design_festival!TESCOMA: Nový katalog LÉTO 2016 - novinky, akce, dárky.

A jako malý dárek pro vás máme slevové kupóny od značkového e-shopu Tescoma:

Slevový kód -100 Kč při nákupu nad 2000 Kč (Není možné uplatnit na nákup dárkových poukazů, platnost: do 31.7.2016.)
kód: AF16100
 
 
Slevový kód -200 Kč při nákupu nad 3000 Kč (Není možné uplatnit na nákup dárkových poukazů, platnost: do 31.7.2016.)
kód: AF16200
 
 
20 % sleva na nejdražší jeden kus zboží (Není možné uplatnit na nákup dárkových poukazů, platnost: do 5.6.2015.)
kód: AF16LETO
 
 

 

Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.