Lovíme v Animadecor

« zpět
14.04.2016

E-shop Animadecor má své místo ve výstavních expozicích za měsíc duben, a jelikož nás jeho nabídka opravdu zaujala, rozhodli jsme se pohledat v jeho virtuálních regálech a vybrat pro vás několik tipů.

Black Divine 100 ml

Začneme zlehka, a to interiérovou vůní v difuzéru. Interiérové vůně jsou spása každé domácnosti, které chybí k dokonalosti jen poslední tečka v podobě příjemného aroma, dokreslujícího atmosféru a stávajícího se takřka dalším členem rodiny. My jsme zvolili vůni Black Divine, která pod převládajícími tóny ostružiny a divoké jahody nabízí nádech kůže a cedrového dřeva.

black-divine-100ml-2

Svíčka Merlot

Vůně ještě neopustíme a představíme vám ručně vyráběnou svíčku Merlot, zasazenou do recyklovaného vinného skla. Značka Rewined nabízí několik rozličných vůní. My jsme vybrali fialku a růži s tóny granátového jablka a švestky. Svíčka je nejen skvělým doplňkem, ale navíc patří do rodiny produktů z recyklovaných materiálů a to jí na kráse rozhodně přidává.

svicka-merlot

Mísa z olivového dřeva

Třetím z našich pěti tipů je ručně vyráběná mísa z olivového dřeva. Jednotlivým kusům dodává jedinečnost vlastní kresba dřevěného masivu, která je vždy ryzím originálem. Buďte si jistí, že každá návštěva se jí bude chtít alespoň dotknout a vy budete mít o důvod víc připravovat častěji saláty, na které je nádoba primárně určena.

misa-oliv-drevo-30-34cm

Květináč

A jsme zase u recyklování. Nedá se nic dělat, ale recyklování je zkrátka aktuálním tématem, které přináší stále více možností, jak vtisknout život zdánlivě dosluhujícímu harampádí. Tentokrát jsme zvolili květináče z recyklovaných pneumatik a rozhodně se neobávejte něčeho nevkusného! Květináče jsou inspirovány starověkými nádobami vyráběnými z kůže a jako kožené skutečně na první pohled vypadají.

pneu-kvetinac-stredni

Koberec z juty s vnitřním koženým lemováním

S dnešním průvodcem se rozloučíme prostřednictvím jutového koberce. Pokud byste náhodou nevěděli, co to vlastně juta je, rádi vám osvětlíme, že jde o textilní vlákno, získávané z jutovníků. Takové jutovníky rostou jen ve vlhkých tropických podmínkách, zejména v oblasti Indie. Koberec z juty vám tedy kromě estetického prožitku přinese do interiéru kousek exotické jižní Asie.

koberec-z-juty-s-vnitrnim-kozenym-lemovanim-180x270

Věříme, že vás e-shop Animadecor zaujal alespoň tak jako nás. Již nyní se můžete těšit na další dávku tipů z tohoto obchodu, a pokud se vám nechce čekat, můžete zatím začít pátrat sami.

Nezapomeňte se nám také pochlubit svými úlovky pod hashtagem #lovimedesign a sledovat náš instagramový účet @fashion_design_festival!


Dekorace a nábytek pro domov s duší. 

Animadecor představuje design, interiéry, dekorace, nábytek, bytové doplňky, prostě vše krásné. 
Anima = síla, která vychází z podstaty ženy, krásy, hlubšího pochopení vlastního světa…

anima _DSC6525anima _DSC6556IMG_9594-1

Festivalovou expozici ANIMADECOR na téma INDIVIDUALITA si prohlédněte zde.

 

Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.