novoretro

Jsme internetový obchod s originálním nábytkem a doplňky z let 1900 – 2000.
Objekty z různých období aktivně vybíráme, repasujeme a barevně upravujeme, tím vytváříme vlastní styl novoretro. Naše věci jsou určeny těm, kteří mají rádi originální nábytek s příběhem a léta prověřeným stylem v novém moderním kabátku.
FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro

Naším heslem není pouze retrolove, ale hlavně recyklace, udržitelnost a soběstačnost.
Kromě virtuálního nákupu na našich stránkách www.novoretro.net je možné objekty fyzicky zhlédnout a vyzkoušet v našem novoretro studiu na Palackého třídě 51 v Brně.
V rámci svých aktivit neprodáváme pouze jednotlivé kusy, ale spolu s architekty navrhujeme a zařizujeme celé interiéry soukromých bytů, kanceláří, obchodů, restaurací a barů.

Více na:
     
Líbí se vám? 461
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Váchalovi - 19.10.15 / 9:32
Retro nábytek milujeme! Máme však trochu obavu, jak jej použít, aby to u nás nevypadalo jako u babičky :). Takové provedení, co jsme viděli u vás je ideální! Můžeme si vybrat pouze z Vaší nabídky anebo dovézt svůj a vy jej přetvoříte podle Vaší invence? Moc děkujeme za odpověď. Petr&Simona V.
novoretro - 20.10.15 / 9:40
Dobrý den
Vždy záleží jak je nábytek použit a kolik kusů je v daném prostoru (co převládá). My navíc záměrně měníme barevnost, aby babičkovská asociace byla co nejmenší. Věci si můžete vybrat u nás na stránkách, ale jsme ochotní se domluvit i na renovaci vašeho kusu. Pokud budete mít zájem, zašlete nám fotografie daného kusu a vaší představu, a my vám můžeme vypracovat nezávaznou cenovou nabídku renovace. Rámcově se, ale budeme pohybovat v cenách, které jsou na našich stránkách u obdobných kusů.
S pozdravem za novoretro Dan Petr
kontakt: novoretro@novoretro.net
Váchalovi - 20.10.15 / 13:27
Děkujeme! Procházíme už zrenovované nádherné věci, co máte v nabídce - ale asi bychom dali přece jen přednost renovaci stávajícího nábytku, k němuž oba máme vztah :). Na základě toho, co jsme u vás viděli, bychom nechali výslednou podobu zcela na vaší invenci. Budeme překvapeni a přitom ten starý nábytek, který získal ocenění v roce 1967 :), neztratíme. Těšíme se na spolupráci! Petr&Simona V.
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.