Galerie Glassimo

Galerie Glassimo vznikla v červnu roku 2015 v centru Prahy. Kromě obchodu se špičkovým sklem a porcelánem od nejlepších českých sklářů, designérů a výtvarníků zahrnuje i výstavní prostory, určené pro prezentaci převážně mladých českých umělců.
Rádi vás přivítáme od pondělí do neděle, vždy mezi 11. a 19. hodinou. Uvaříme vám šálek dobré kávy a představíme nabízená díla a jejich autory. U každého výrobku u nás v galerii můžeme garantovat původ, popřípadě ho doložit certifikátem původu.
FDFGalerie GlassimoGalerie Glassimo FDFGalerie GlassimoGalerie Glassimo FDFGalerie GlassimoGalerie Glassimo FDFGalerie GlassimoGalerie Glassimo FDFGalerie GlassimoGalerie Glassimo FDFBořek ŠípekBořek Šípek FDFBořek ŠípekBořek Šípek FDFDaniel PirščDaniel Piršč FDFFrantišek DobrovičFrantišek Dobrovič FDFJiří PačínekJiří Pačínek FDFJiří PačínekJiří Pačínek FDFKateřina SmolíkováKateřina Smolíková FDFKateřina SmolíkováKateřina Smolíková

Oživte svůj domov luxusním českým sklem!
Mnohá díla jsou unikáty, které existují jen v jediném exempláři. Vybrat si u nás můžete práce Bořka Šípka a Jiřího Pačinka, Kateřiny Smolíkové, designový porcelán Daniela Piršče nebo výrobky jednoho z nejmodernějších evropských producentů nápojového skla firmy BOMMA. S některými pracemi se nesetkáte nikde jinde, jsou často výtvarníky vytvořená pouze pro Glassimo - jako například svítidla od Kateřiny Smolíkové, nebo mísy a vázy Italy od Jiřího Pačínka.
Větší a těžší kusy vám dopravíme až ke dveřím. Díky spolupráci se spediční firmou, která se na sklo a porcelán zaměřuje, je možné Vámi zakoupené předměty doručit na místo podle vašeho výběru. Každá zásilka je pro případ nehody pojištěna.

Více na:
     
Líbí se vám? 546
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Adéla - 19.11.15 / 13:59
Moc se mi líbí lustr Kateřiny Smolíkové! Svítí skrz žluté sklo lustr žlutě nebo dává sklo světlu jen žluté odlesky a třpyt? Závěsy lustr jsou volné a cinkají? Dává prostoru jas a pohyb, skoro jako oheň :)
Kateřina Smolíková - 19.11.15 / 21:06
Děkuji za Váš příspěvek.Jsem ráda, že se Vám lustr líbí. V kovové základně lustru je umístěno sedm bodových světel, které ze shora svítí na jednotlivé skleněné komponenty a rozehrávají tak hru světel a tónů skla. Sklo visí na kovových lankách, cinkat mohou pokud je někdo rozhoupá, ale já bych to nedoporučovala:-)… přeci jen jde o sklo a mohlo by tak dojít k jeho poškození či rozbití.
Zdena - 20.11.15 / 13:58
Lustr je opravdu úchvatný! A krásná bude nejspíš i celá galerie, musím se tam zajít podívat :)
Nela - 21.11.15 / 15:30
Váza s vlčími máky je naprosto dokonalá!
Fuchsovi - 23.11.15 / 9:51
Glassimo je moc hezká galerie, nedávno jsme do ní zavítali a také mimořádně příjemná průvodkyně galerií! Určitě se budeme vracet :-)
Katarína Zemanová - 26.11.15 / 10:54
Dobrý den,za galerii Glassimo Vám děkuji za Vaše příspěvky,snažíme se neustále zlepšovat,galerii jsme rozšířili o nové kolekce skla,porcelánu a nádherné vánoční ozdoby!!Přijďte se podívat...
Andrea - 7.12.15 / 8:28
Opravdu příjemná galerie!Privátní oáza umění :)). A současná expozice také nemá chybu :). Bude také v elektronické podobě? Ráda bych to ukázala příbuzným, kteří se do Prahy určitě hned tak nedostanou.
Ivana - 8.12.15 / 14:30
Překrásné jsou zejména sytě modré vázy od Kateřiny Smolíkové a Jiřího Pačínka, takovou sytě modoru bych mohla mít kolem sebe neustále
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.