novoretro

Jsme internetový obchod s originálním nábytkem a doplňky z let 1900 – 2000.
Objekty z různých období aktivně vybíráme, repasujeme a barevně upravujeme, tím vytváříme vlastní styl novoretro. Naše věci jsou určeny těm, kteří mají rádi originální nábytek s příběhem a léta prověřeným stylem v novém moderním kabátku.
FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro FDFnovoretronovoretro

Naším heslem není pouze retrolove, ale hlavně recyklace, udržitelnost a soběstačnost.
Kromě virtuálního nákupu na našich stránkách www.novoretro.net je možné objekty fyzicky zhlédnout a vyzkoušet v našem novoretro studiu na Palackého třídě 51 v Brně.
V rámci svých aktivit neprodáváme pouze jednotlivé kusy, ale spolu s architekty navrhujeme a zařizujeme celé interiéry soukromých bytů, kanceláří, obchodů, restaurací a barů.

Více na:
     
Líbí se vám? 517
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Petra - 19.11.15 / 9:21
Nemohu se dost vynadívat! :)
Monika - 8.12.15 / 12:26
Krásný nábytek i doplňky, ale již poněkolikáté si je prohlížím a nemám odvahu si je zakoupit, zda by "ladily" a zda by pak již zcela nepodmiňovaly styl ostatního zařízení. Nevím, jestli to mají ostatní podobně to "chození kolem horké kaše" než se rohodnou anebo jsem jen já tak nerozhodná. Nejsou to však vůbec levné kousky, tak to mám trochu jako alibi pro své váhání.
novoretro - 8.12.15 / 14:49
Dobrý den myslíme si že mix věcí (kombinace nového se starým apod.) ukazuje osobitost toho kterého bytu nebo prostoru obecně - v zahraničí je tahle větev interiérového designu již desítky let běžnou cestou u nás ještě stále lidé hledají odvahu, ale pokud se něco libí vám chybu asi pravděpodobně neuděláte, protože to zkrátka doplní váš osobní prostor a třeba i víc ukáže jaká jste. Věci sice nejsou úplně laciné, ale cena se odvíjí od toho že většina je již po renovaci a pokud zakoupíte někde třeba staré křeslo a necháte si ho opravit a očalounit uvidíte že cena bude +-podobná, pokud si do ceny započtete i náklady na převoz věcí a váš čas, který tomu věnujete.
Monika - 9.12.15 / 13:44
Děkuji!! Vaše doporučení zní od srdce, musíte mít opravdu cit nejen designérský, ale i ten lidský, abyste mohl vybírat, inovovat a kombinovat nábytek a doplňky s takovým výsledkem! S obdivem, M.
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.