Věra Nováková Jewellery

Tvorba šperkařky Věry Novákové je postavena na nadčasovosti, která do sebe vstřebává aktuální trendy a vlivy, zároveň si udržuje svůj neopakovatelný styl i techniku postavenou na otisku struktury sépiové kosti. Kolekce, vznikající v malých sériích, vylepšuje a vyvíjí, aby byly nejen krásné na pohled, ale i pohodlně nositelné.

Věra Nováková aktuálně představila edice stávajících kolekcí s diamanty. Její – dnes již ikonický prsten Egoist – se oblékne do nového kabátu s brilianty, stejně jako kolekce Kuličky a Miničtyřlístky.

Autorčiny šperky byly vždy postavené na myšlence slow fashion, dávno předtím než se tento styl vnímání módy stal aktuálním trendem. Šperky od Věry Novákové si kupují lidé chtějící nadčasový a krásný objekt, který přetrvá generace. „Líbí se mi myšlenka koloběhu: budu ráda, pokud se budou moje šperky předávat z jedné generace na druhou. Nejen proto se vždy pokouším o moderní, ale nadčasový design,“ doplňuje Věra.
FDFNáhrdelník Miničtyřlístky, růžové zlatoNáhrdelník Miničtyřlístky, růžové zlato FDFNáramek Miničtyřlístky, růžové zlatoNáramek Miničtyřlístky, růžové zlato FDFNáušnice Miničtyřlístky s briliantem, růžové zlatoNáušnice Miničtyřlístky s briliantem, růžové zlato FDFNáušnice Miničtyřlístky se čtyřmi brilianty, růžové zlatoNáušnice Miničtyřlístky se čtyřmi brilianty, růžové zlato FDFNáušnice Miničtyřlístky, růžové zlatoNáušnice Miničtyřlístky, růžové zlato FDFPrsten Egoist Sky, žluté zlato, briliantyPrsten Egoist Sky, žluté zlato, brilianty FDFPrsten Egoist Wave, žluté zlato, briliantyPrsten Egoist Wave, žluté zlato, brilianty FDFPrsten Kroužek, bílé zlatoPrsten Kroužek, bílé zlato FDFPrsten Kroužek, růžové zlatoPrsten Kroužek, růžové zlato FDFPrsten Kroužek, žluté zlatoPrsten Kroužek, žluté zlato FDFPrsten Kroužky, bílé, žluté, růžové zlatoPrsten Kroužky, bílé, žluté, růžové zlato FDFPrsten Kulička s briliantem, bílé zlatoPrsten Kulička s briliantem, bílé zlato FDFPrsten Kulička s briliantem, růžové zlatoPrsten Kulička s briliantem, růžové zlato FDFPrsten Kulička s briliantem, žluté zlatoPrsten Kulička s briliantem, žluté zlato Youtube video

Designy stávajících kolekcí KULIČKY, ČTYŘLÍSTKY a prstenů EGOIST jsou doplněné broušenými diamanty, dochází tak ke konfrontaci autorského pojetí Věřiných šperků využívajících strukturu sepiové kosti s briliantem jako tradičně chápaným klenotem. Broušené diamanty dodávají těmto edicím šperků nádech luxusu a exkluzivity, zároveň zůstávají originálními designovými kousky vyráběnými pouze v malých sériích. Novinkou jsou i prsteny KROUŽKY postavené na hravých kombinacích jednotlivých prstenů.

Výrazná struktura posetá brilianty, žluté zlato.
Prsteny EGOIST S BRILIANTY jsou tím nejluxusnějším, co Věra Nováková Jewellery doposud vytvořila. Nadčasový design jednoho z vůbec prvních autorčiných prstenů nyní představuje v novém kabátě čtrnáctikarátového žlutého zlata s brilianty. Dvě variace se dvanácti či čtyřiceti diamanty jsou exkluzivními solitéry, nemající obdoby v českém kontextu designových šperků.

Jsou menší, v růžovém zlatě, s jedním nebo čtyřmi brilianty.
Luxusní edice kolekce MINIČTYŘLÍSTKY S BRILIANTY je jemně něžná, neokázale výrazná, tvarově plná. V aktuální nabídce naleznete náušnice s puzetkou, připravujeme i přívěsky. MINIČTYŘLÍSTKY S BRILIANTY jsou oproti klasické kolekci Čtyřlístků velikostně menší, hodí se tudíž i jako okouzlující dárek pro malou princeznu, ocení ji i nositelky o něco starší s požadavkem na diskrétní šperky.

Jeden briliant, tři barvy zlata – bílé, růžové, žluté.
Exkluzivní edice kolekce KULIČKY S BRILIANTY pokračuje v linii nadčasových šperků Věra Nováková Jewellery. Do středu kuličky je zasazen čirý briliant dodávající prstenu ještě větší pocit luxusu a jedinečnosti.

Kroužky, variabilní, tři barvy zlata.
Namíchej si svůj zlatý koktejl: prsteny KROUŽKY ve třech barvách zlata (bílé, růžové, žluté) se dají nosit dohromady či samostatně. Rozmanité kombinace jednotlivých prstenů vás nikdy neomrzí.

Více na:
     
Líbí se vám? 629
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Miluše - 10.11.15 / 8:41
Vytváříte i dětské varianty? Mám na mysli čtyřlístkovou kolekci - dceři ke křtinám :)
Věra Nováková - 10.11.15 / 12:08
Dobrý den paní Miluše, děkuji za dotaz. Tyto náušnice jsou původně určeny právě pro děti (zároveň s nimi mohou "růst" po celý život). Budeme dělat i klasičtějí variantu, kde je čtyřlístek zavěšený. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás prosím na mailu: vera@vera-novakova.cz
Miluše - 10.11.15 / 15:55
Děkuji - teď jste mne zcela zaskočila výběrem :)) Možná opravdu zvolím klasičtější závěsnou variantu. Mohla bych si přijít někdy vybrat osobně?
Věra Nováková - 12.11.15 / 11:52
Určitě ano, více info na našem webu. Budeme se těšit!
Věra - 13.11.15 / 15:18
Kromě sympatického jména :) se mi velmi líbí jemná struktura šperků "sépiová kost" jak uvádíte. Tak zajímavý vzor si stačí už sám o sobě! Gratuluji k volbě Vašeho typického "rukopisu"! Věra
Věra Nováková - 14.11.15 / 12:41
Děkuji.
Draha - 19.11.15 / 11:27
Čtyřlístky jsou moc hezké, takové jemné.
Ada - 19.11.15 / 11:44
Já se zase našla v prstenu Egoist, protože není jemný vůbec ;). Tedy až na ty vsazené diamantky - velice efektní spojení.
Alex N. - 19.11.15 / 13:24
wow
Věra Nováková - 19.11.15 / 16:42
Draho, děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Máte pravdu, čtyřlístky jsou jemné. Já sama nosím náušničky se čtyřmi brilianty téměř každý den. Jsou velmi pohodlné, ale ne nenápadné!
Věra Nováková - 19.11.15 / 16:45
Ado, jsem ráda, že se Vám prsten Egoist v kombinaci s brilianty líbí! Naživo k vidění a vyzkoušení v mém pražském showroomu, kde i tvořím.
Věra Nováková - 19.11.15 / 16:47
Alex, díky!
Alice - 20.11.15 / 14:10
To jsou nádherné šperky! Ty prsteny s diamanty jsou jeden hezčí než druhý :)
Věra Nováková - 20.11.15 / 17:25
Alice, děkuji! Super, že se Vám líbí!
Julie - 23.11.15 / 9:41
Obdivuhodné, jak toto dokáže někdo vytvořit
Věra Nováková - 30.11.15 / 17:43
Julie, děkuji za Vaše slova!
Marie N. - 6.12.15 / 18:13
Ty čtyřlístkové šperky jsu tak jemné, opravdu moc hezké
Magda - 6.12.15 / 22:17
Moc zajímavá reportáž, je vidět, že svou práci milujete!! A je to na ní i znát.
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.