Mária Kobelová

Autorka Mária Kobelová je absolventkoa FDULS v Plzni v ateliéru Design kovu a šperku u doc. M.A. Petra Vogela, dále pokračuje ve studiu v ateliéru keramiky na FDULS v Plzni u Prof. Gabriela Vacha. Současně žije v Plzni.

Ve své tvorbě je pro ni inspirací vše kolem, všechno možné kolem na světě. Vnímá podněty a dává je do nových, i nečekaných souvislostí.

Díky tomu naleznete "VNÍMAVÝ DESIGN".V podobě originálního autorského šperku nebo produktového designu, který má v sobě harmonii, prahnutí po vnitřním souladu, čistotě, klidu a věčnosti.
FDFEPIEPI FDFEPIEPI FDFEPIEPI FDFEPIEPI FDFEPIEPI FDFEPIEPI FDFEPIEPI FDFROZDĚLENY MYŠLENÍROZDĚLENY MYŠLENÍ FDFROZDĚLENY MYŠLENÍROZDĚLENY MYŠLENÍ FDFSWELLSWELL FDFSWELLSWELL FDFSWELLSWELL FDFSWELLSWELL FDFTRASYTRASY FDFTRASYTRASY FDFTRASYTRASY

VNÍMAVÝ DESIGN, šperk a design, za produkty nimiž stojí i vážnější příběhy.
ROZDĚLENY MYŠLENÍ - schizofrenie (mísa)
SWELL - žena a hlína (vázy)
EPI - epilepsie (šperk na telo)
TRASY - cesty života (brože)

Více na:
     
Líbí se vám? 518
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Zdeněk - 27.12.15 / 11:35
Zajímavé! Jaké je použití a funkce šperků EPI?
Mária - 30.12.15 / 0:35
Ďakujem za otázku, vytvorila som sériu šperkov na telo. Šperkom EPI sa snažím pomôcť ľuďom chorých epilepsiou, predovšetkým od predsudkov v spoločnosti. Šperk navodí, pocit ktorý môže byť obdobou prichádzajúceho záchvatu. V organickom tvare objektu je preto umiestnený motorček, ktorý vyvoláva chvenie, podobne ako to býva pri epileptických záchvatoch. Šperkom podporujem veľkú skupinu handicapovaných ľudí a bojujem za ňu umením.
Eva - 3.1.16 / 22:52
Velice zajimavá a oduševnělá tvorba
Anežka - 4.1.16 / 12:48
Fotografie jsou také velmi sugestivní a krásně Vaši tvorbu podtrhují - působí na mne jako příběh :)
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.