Alena Hájková

Přímý kontakt s materiálem je pro mne určující. V podstatě se o mně dá říci, že myslím rukama a přemýšlím přímo v materiálu. Podle toho potom vypadá většina věcí, na kterých pracuji. Často jsou právě velmi příjemné na dotyk, i když jsou jen z chladného skla. Dotyk jako takový je pro mne často důležitější smysl než zrak. Estetická stránka v mé tvorbě má samozřejmě svou důležitou roli. Mnohem větší váhu pro mne ale má ten pocit, který máte, když se dotýkáte.
FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková

Mirrors in your hands - Tak se jmenuje nová kolekce kapesních zrcátek pro ženy, které mají rády stylové doplňky v každé situaci. Jde o autorské kousky ručně broušeného zrcadla v kombinaci s ebenovým nebo habrovým dřevem, které je také broušeno v podobném tvarosloví. Každý kousek je naprostý a neopakovatelný unikát. Zrcátka doplňují kožená pouzdra, která je ochrání při běžném nošení v kabelce. Celou kolekci doplňují i oboustranná zrcadla ve stojánku, které se hodí především k domácímu použití, kde budou zdobit váš interiér podobně jako drobná plastika.

Více na:
     
Líbí se vám? 418
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Miri - 11.12.15 / 9:10
WOW!
Lenka - 15.12.15 / 15:28
Tak tohle "punkové" zrcátko není určitě trapně staromódní :). Chtěla bych ho pod stromeček - to tmavé ebenové ...
Lucie - 16.12.15 / 13:32
To je skutečně inovativní pojetí kapesního zrcátka - většinou je buď fádní anebo až absurdně přezdobené. Aleně Hájkové a jejímu citu pro věc moc fandím!
Alena Hájková - 17.12.15 / 11:39
Moc mě těší vaše reakce :) Právě dodělávám několik dalších kousků. Kdyby jste někdo měl zájem, určitě jich ještě pár mám. Jinak do 20 prosince jsou k mání na UMRUM shopu. nebo dále v Debut gallery na staroměstkém náměstí a galerii Designum v Nerudově ulici. A nebo mne můžete kontaktovat :) Krásné a veselé vánoce přeji všem.
Alena - 4.1.16 / 12:28
Moc mne Vaše práce zaujala svou neobvyklostí i jednoduchou krásou. Určitě se zajdu do zmiňovaných galerií na něco od Vás podívat. Hodně štěstí a spoustu další inspirace v roce 2016!
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.