GET INSPIRED

GET INSPIRED je synonymem pro originální doplňky interiéru skandinávského designu. Zastupuje švédskou firmu Klippan s tématikou zaměřenou na bytový textil v eko kvalitě a interiérové doplňky se vzory a motivy dle návrhů předních švédských designerů. Za zmínku rozhodně stojí široký výběr dětských dek. Vlněné jsou vhodné do kočárku nebo do povlečení a ty bavlněné rovnou na tělo.
GET INSPIRED dále představuje značku dvou švédských designérů Bengt & Lotta, jejichž proslulé kovové svícny ve tvaru veselých postaviček lidí a zvířat zná téměř celý svět.
FDFBengt & LottaBengt & Lotta FDFBengt & LottaBengt & Lotta FDFBengt & LottaBengt & Lotta FDFBengt & LottaBengt & Lotta FDFBengt & LottaBengt & Lotta FDFBengt & LottaBengt & Lotta FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan FDFKlippanKlippan

Interiérový textil švédské rodinné firmy Klippan zahrnuje tradiční ručně vyšívané polštářky v bavlny a merino vlny, veselé bavlněné deky a hřejivé vlněné plédy.
Bengt & Lotta přináší skandinávský design do kuchyně, ložnice i dětského pokoje. Švédská dvojice produkuje kuchyňské doplňky, u postele v ložnici vám při čtení budou příjemně svítit originálně tvarované kovové stolní lampy. A vaše děti rozveselí postavičky kravičky, koníka, losa či ovečky na dětských bavlněných a vlněných dekách.

Více na:
     
Líbí se vám? 615
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Romana Z. - 10.12.15 / 9:39
Svícny Bengt & Lotta na druhém obrázku jsou moc krásné! Úplně je vidím na svém vánočním stole
Jari - 19.12.15 / 15:51
Výtvory Bengt&Lotta jsou moje srdeční záležitost.
Petra - 4.1.16 / 13:14
Jak vybíráte z tolika designérů a stále nové a nové tvorby to pravé pro Get Inspired? Podle osobních preferencí nebo podle jednotné designové linie obchodu nebo máte jiný klíč? :)) Děkuji, P.
GET INSPIRED - 7.1.16 / 12:25
Pro Petru:
Těžká otázka ☺
O jednotnou designovou linii obchodu jsem se sice snažila, ale pomalu už od toho upouštím. Krásných nápadů, materiálů a designů je tolik, že bych vlastně ani nechtěla zůstat jen u dvou značek, i když jsou pořád mou srdeční záležitostí ☺
Mám ráda věci kvalitní, praktické a funkční. Pro obchod GET INSPIRED vybírám věci, které ve všedním životě stejně potřebujeme a které nám zpříjemní a zkrášlí každý den.
Osobní preference při výběru nových značek a designérů určitě hraje velkou roli, výsledkem je, že prodávám věci, které mám ráda a vybrala bych si je i pro sebe.
Kvalita je podmínkou. Kvalitní přírodní materiály, které před 20 lety byly normou, už pomalu vymizely z obchodu anebo se staly luxusem, a proč? Preferujete akryl a viskózu?
Pro skandinávský design mám slabost. Skandinávští designéři dokážou vytvořit mnohdy až dechberoucí motivy, přidáte-li k tomu navíc ruční zpracování a přírodní materiály, pak vznikají opravdu kvalitní designové kousky.
Petra - 9.1.16 / 19:05
Moc Vám děkuji za podrobný výklad! Máte hodně zajímavou práci :-)
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.