Vika Mayzel.Jewelry

Vika Mayzel mladá návrhářka z Izraele momentálně žijící a pracující v Praze. Vika absolvovala elitní školu designu Shenkar v Tel-Avivu, fakultu designu šperků. Nyní se věnuje rozvoji své značky s názvem Vika Mayzel.Jewelry, která nabízí široký sortiment stylových kvalitních šperků originálního designu.
Za sebou má několik výstav v Izraeli a v září 2015 se se svojí diplomovou prací zúčastnila London Design Festival.
FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry FDFVika Mayzel.JewelryVika Mayzel.Jewelry

Vika Mayzel.Jewelry je nový brand moderních šperků ruční výroby ze stříbra. V tvorbě je kladen velký důraz na detaily, vysokou kvalitu a čistý design.

Výrobky od Viky kombinují v sobě geometrii linií, asymetrické tvary a různorodé textury kovů. Šperky jsou unikátní, plné zajímavých detailů a čistých linek, které představují dialog mezi světem umění a šperkem.

"Proces mojí tvorby začíná v tzv. sketch-booku. Každý šperk dlouho kreslím před tím, než začnu pracovat v kovu. Nejedná se o žádné technické výkresy, ale emocionální, intuitivní a živou skicu," povídá Vika o procesu své tvorby.

Více na:
     
Líbí se vám? 581
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Petra - 10.2.16 / 13:17
To jsou šperky, které jsem si už teď zamilovala! Výrazné, silné, propracované a archtektonicky pojaté ... náhrdelník (obrázek 2, 3) je fantastický a z náušnicí (16 nebo 3. od konce) nemohu odtrhnout oči
Karolína N. - 10.2.16 / 15:43
To je fakt super tvorba! Ten prsten na obrázku 7 by byl k mání? A jak by to (pokud by tedy byl) šlo realizovat? Díky, Karolína
Vika Mayzel - 10.2.16 / 16:04
Dobrý den, Karolíno, moc děkuji za váš zájem, kontaktujete mne prosím na e-mail: info@vikamayzel.com . Není problém šperky zaslat kamkoliv.
Karolína N. - 10.2.16 / 17:44
Děkuji Vám! Jak bych to měla udělat? Nechat si v klenotnictví změřit velikost prstu? Ještě zvážím náhrdelník nebo náušnice - to by bylo rozhodně snazší :)
Vika Mayzel - 10.2.16 / 21:48
Karolíno, velmi ráda Vám odpovím podrobně na všechny dotazy, stačí mi napsat mail na info@vikamayzel.com a a domluvíme všechny detaily. :)
Klára Pospíšilová - 11.2.16 / 9:51
Ten chlupatý náhrdelník nemá chybu! Z čeho je vyroben?
Lenka Blaza - 14.2.16 / 9:27
Krásné!
Erika Zmeškalová - 17.2.16 / 11:14
Silné a nepřehlédnutelné šperky, krásná práce
Rút Ch. - 24.2.16 / 13:14
Ty prsteny! To jsou pravé "soul" šperky
Sylvie Majerová - 2.3.16 / 13:06
Krásná práce!
Vika Mayzel - 6.3.16 / 12:28
Dekuji moc za krasna slova!
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.