Sylvie Majerová - umělecký šperk

Tvorbou šperků si plním svůj velký životní sen a touhu. Po studiu Zahradní a krajinářské architektury si šperky získávaly stále intenzivněji mou pozornost. V současné době pracuji se stříbrem (925/1000) a drahými kameny, které mě osloví a zaujmou. Zajímám se o energie materiálu, se kterým pracuji, mezi mé zájmy patří energetická medicína a harmonická strava. Nápady na ztvárnění šperků ke mně přichází samy, jen jich využívám a vkládám do jejich tvorby energii. Mám ráda chvíle, kdy šperky ožívají na ženách a zdůrazní jejich krásu a výjimečnost. Tvořím stejně jako žiji s radostí a pro radost a doufám, že radost přinesou mé šperky i Vám.
FDFNáhrdelník Energy s černými perlami, stříbroNáhrdelník Energy s černými perlami, stříbro FDFNáramek Sun se safírem, stříbroNáramek Sun se safírem, stříbro FDFPrsten a přívěšek Moon, stříbroPrsten a přívěšek Moon, stříbro FDFprsten a přívěšek Sun, pozlacené stříbroprsten a přívěšek Sun, pozlacené stříbro FDFSouprava Earth and Sun s granáty, pozlacené stříbroSouprava Earth and Sun s granáty, pozlacené stříbro FDFSouprava Earth and Sun, stříbroSouprava Earth and Sun, stříbro FDFSouprava Earth s drobnými říčními perlami, stříbroSouprava Earth s drobnými říčními perlami, stříbro FDFSouprava Earth, pozlacené stříbroSouprava Earth, pozlacené stříbro FDFsouprava Energy s černými surovými diamanty, zlacené stříbrosouprava Energy s černými surovými diamanty, zlacené stříbro FDFsouprava Energy s hnědým surovými diamanty, zlacené stříbrosouprava Energy s hnědým surovými diamanty, zlacené stříbro FDFsouprava Energy s peruánským opálem, stříbrosouprava Energy s peruánským opálem, stříbro FDFsouprava Energy se safíry, stříbrosouprava Energy se safíry, stříbro FDFSouprava Energy, černé surové diamanty, stříbroSouprava Energy, černé surové diamanty, stříbro FDFSouprava Harmony s chalcedonem, stříbroSouprava Harmony s chalcedonem, stříbro FDFsouprava Harmony s chalcedony, stříbrosouprava Harmony s chalcedony, stříbro FDFsouprava Moon s tanzanitem, stříbrosouprava Moon s tanzanitem, stříbro FDFvíceřadý náhrdelník a náušnice Sun se safíry, stříbrovíceřadý náhrdelník a náušnice Sun se safíry, stříbro

Fotografie šperků v duchu čisté linie - jednoduché pozadí a jednotná pleť modelky dá vyniknout šperkům, které ukazují průřez mé aktuální tvorby. Stěžejní je zde kolekce EARTH, SUN and MOON - šperky, které sama odlévám ze stříbra doplňuji drahými kameny. Je to kolekce pro náročné klienty, kteří mají rádi trvanlivost, nadčasovost a stabilitu. Tato kolekce šperků zohledňuje propojení a jednotu lidské bytosti se zemí a vesmírem, v každém šperku můžete najít prvky "Země, Měsíce a Slunce". Kolekce ENERGY jsou ručně splétané šperky ze stříbrného drátku s drahými kameny, perlami a surovými diamanty. Jméno ENERGY těmto šperkům sedí, jsou plné energie, kterou do nich při splétání vkládám. Jsou lehoučké a přesto velmi výrazné, ozvláštní Váš vzhled a dodají Vám sebevědomí, pocit něčeho výjimečného. Nosí je ženy, které jsou něčím výjimečné, pozoruhodné a sebevědomé. Je zde i zastoupena kolekce HARMONY - tepané oblázky stříbra s drahými kameny. Dodávají klidnou harmonickou energii, podtrhují přirozenou ženskou krásu. Osloví ženy, které spojuje klidná, ale vytrvalá síla, hluboká krása a vytrvalost. Vystavené fotografie šperků vznikly v harmonické spolupráci s fotografem Milanem Zářeckým a modelkou Amy Beshier.

Více na:
     
Líbí se vám? 650
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Dita - 10.2.16 / 8:39
pekne fotky, sperky na nich vyniknou. super!
Zuzana Konečná - 10.2.16 / 12:07
Volba modelky je dokonalá - takové šperky by měla nosit neustále :) Já bych se nejlépe cítila hned v prvním náhrdelníku Energy s černými perlami
Sofie - 10.2.16 / 16:18
Miluji použití surových diamantů ve špercích - tak, jak je to u soupravy ENERGY s černými i hnědými diamanty. Navíc zpracování šperku je opravdu vyjímečně jemné, překrásné.
Sylvie Majerová - 11.2.16 / 5:39
Moc děkuji za vaše slova, Dito, Zuzano a Sofie. Pravě se mi v hlavě rodí série odlévaných šperků se surovými diamanty - mám je také moc ráda, je to opravdu masivní zdroj energie.
Hana - 15.2.16 / 9:44
Tak to jsou úžasné šperky! Navíc pracující s energiemi, opravdu úžasné
Jitka T. - 16.2.16 / 11:05
Všechny Vaše šperky jsou úžasně oduševnělé, přesahující klasickou pouze dekorativní funkci šperku
Sylvie Majerová - 16.2.16 / 16:29
Moc, moc jsem za vaše slova vděčná, Hano a Jitko.
Marjana - 17.2.16 / 12:00
Very beautiful!
Lucie Lhotská - 24.2.16 / 13:04
Šperky tedy rozhodně levné nejsou, ale stojí za to!
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.