interier design škola intermezzo

Interier design škola intermezzo vznikla s touhou vychovávat schopné a konkurence schopné interierové designéry, kteří najdou po absolutoriu uplatnění a nastartují svou kariéru. Dlouhodobá studia se podrobně věnují všem aspektům designerské práce, studenti se důkladně seznámí s prostorem, jeho zaměřením a zakreslením, uchopením konceptu a tvořením mood boardů, proniknou do práce s materiály, naučí se zadávat řemeslnou práci a jednat s klientem. Navrch se dozví vše o barvách a stylech tak, aby byl prostor odrazem uživatele. Svůj um během celého studia uplatňují při realizacích projektů pro reálné klienty. Jsme hrdi na všechny skvělé výsledky našich studentů a rádi se s nimi chlubíme!
Kromě dlouhodobých akreditovaných kurzů škola pořádá i pravidelně otevírané krátkodobé kurzy - mezi nejoblíbenější patří např. Strategie tvorby interieru nebo Homestaging. Zaměřujeme se i na tematické workshopy a dílny, kde se k nám můžete přidat při tvorbě dekorací, floristických vazeb nebo při kreslení.
FDFčistá linie minimalismu jako pojidlo stylůčistá linie minimalismu jako pojidlo stylů FDFčistě minimalistická práce Marie Kristiny Rokhas (1)čistě minimalistická práce Marie Kristiny Rokhas (1) FDFMK (2)MK (2) FDFMK (3)MK (3) FDFMK (4)MK (4) FDFMK (5)MK (5) FDFMK (6)MK (6) FDFMKR (10)MKR (10) FDFMKR (2)MKR (2) FDFMKR (3)MKR (3) FDFMKR (4)MKR (4) FDFMKR (5)MKR (5) FDFMKR (6)MKR (6) FDFMKR (7)MKR (7) FDFMKR (8)MKR (8) FDFMKR (9)MKR (9) FDFpráce Magdy Koubové je kontrastem barev (1)práce Magdy Koubové je kontrastem barev (1) FDFpráce Terezy Schwarz spojuje minimalismus s 60. léty (1)práce Terezy Schwarz spojuje minimalismus s 60. léty (1) FDFTS (2)TS (2) FDFTS (3)TS (3) FDFTS (4)TS (4) FDFTS (5)TS (5) FDFTS (6)TS (6) FDFTS (7)TS (7) Vimeo video

Pokud vás podrobněji zajímá, jak probíhá příprava interierového designéra na realizaci projektu, podívejte se na tři práce našich absolventek. Zadáním jim byl "minimalismus jako pojidlo stylů" v reakci na téma čisté linie. I když je minimalismus jako výrazný současný trend vysoce oblíbený, začíná se nám slévat do jednoduché bílé skvrny. My jsme se zadáním snažili povzbudit designéry, aby vdechli ořezanému minimalismu nový život, umně ho skloubili se zdánlivě zcela odlišným stylem a odhalili tak krásu kombinace barev, materiálů a obecně myšlenky interieru. Výzvy jako tato jsou spouštěči hydrantů kreativity, které ve studentech pěstujeme, a které jsou vstupenkou do světa skvělých nápadů.
Všechny tři vybrané studentky jsou absolventkami dlouhodobých, ministerstvem školství akreditovaných kurzů u nás ve škole interierového designu. (Nejen) jejich projekty si můžete prohlédnout například při dni otevřených dveří.

Více na:
     
Líbí se vám? 654
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Eva - 10.2.16 / 14:45
Tak tato škola by mne hrozně bavila! Design, móda patří mezi mé top záliby a profesionální úhel pohledu by rozhodně i moje vnímání "krásna" zase posunul
Lýdie - 10.2.16 / 17:02
Inspirativní pohled do zákulisí vzniku designu - krásná je třeba skica Marie Kristiny Rokhas
Klára, Zuzka - 12.2.16 / 15:24
Nejkrásnější je pro nás tyrkysovo černo-bílá koupelna. Ta je dokonalá!!
Veronika - 16.2.16 / 9:52
Koncept ložnice s Audrey H. je úžasný!
Jiřina - 17.2.16 / 11:28
Jak je možné se do školy dostat? Stačí je zaplatit školné anebo jsou přijímací talentové zkoušky?
interier design škola intermezzo - 17.2.16 / 14:14
Děkujeme za úžasné ohlasy! Neváhejte nám zavolat a zeptat se na cokoli vás zajímá! A zítra (ve čtvrtek 18. 2.) u nás probíhá Den otevřených dveří! Přijďte :)
interier design škola intermezzo - 17.2.16 / 14:16
Jiřino, u nás stačí zaplatit školné, talent ve vás probudíme my. Učíme laiky, takže se nemusíte bát žádného přijímacího pekla :)
Jiřina - 21.2.16 / 21:46
Moc Vám děkuji za velmi povzbudivou odpověď!! Přesně z toho úvodního "pekla" jsem měla obavu :-))
Andrea - 28.2.16 / 23:28
Hezké skicy! Moc by mne zajímaly realizace absolventů školy... Studium musí být víc než inspirativní, atraktivní obor
interier design škola intermezzo - 29.2.16 / 11:44
Portfolia realizací jsou k nahlédnutí u nás ve škole nebo na facebooku :)
Andrea - 2.3.16 / 12:27
Díky!! Podívám se na FB. Do školy spíše sním dostat se jako studentka
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.