Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová patří mezi unikáty v české návrhářské scéně. Jednak proto, že svůj obor vystudovala a věnuje se mu v srdci světové módy, Paříži, kde působí od svých 19 let, ale také proto, že vytváří neobyčejně osobité kolekce s hlubokým příběhem. Její styl je ženský s notnou dávkou francouzského šarmu a její práce je lehko rozpoznatelná díky nezaměnitelnému až sochařskému rukopisu. Zvláštní důraz klade jak na volbu kvalitních materiálů, tak na preciznost zpracování a perfektně padnoucí střihy se zajímavými detaily. Podporuje dámskou siluetu i osobnost nositelky a její komfort. Od roku 2012 Kateřina působí mezi Paříží a Prahou, kde začala předvádět své kolekce v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week. Díky skvělému ohlasu si otevřela showroom v centru Prahy, cestuje a nechává se inspirovat oběma městy.
FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova FDFKaterina GeislerovaKaterina Geislerova

Nová kolekce pro jaro/léto 2016 je rozdělena do tří částí. Každá z nich je jiná a všechny vysoce ženské, prudce elegantní a originální. "Kolekce připravuji vždy intuitivně, dávám do nich převážně osobní zážitky, nápady a chutě. Tato kolekce je přímým odrazem mého nového života v prvních měsících po narození syna, které moji tvorbu velmi ovlivnily," dodává ke vzniku kolekce návrhářka. Kolekce se v podstatě dělí na tři řady. Počáteční část je noc, je černá a intenzivní. Modely kalhot se náhodně transformují v topy a topy zase v sukně. Modely v čistě černé barvě pak střídají černo-bílé siluety, které plynule přecházejí v monochromatickou bílou. Začíná se rozednívat, přichází bílá. Světlo prolíná tmu. Vznikají pohodlné modely, které dbají zejména na praktičnost, důkazem jsou např. odnímatelné rukávy. V poslední fázi přichází uvolnění, něha a radost. Světlá pudrová. Modely jsou z velice příjemných měkkých materiálů, jako je bavlna, viskóza, satén či hedvábí. Vzbuzují pocit jemnosti a pohodlí. Zakončená ohnivá červená vyjadřuje vášeň a lásku. Jednotlivé střihy kabátů, sukní, kalhot, šatů či topů jsou doplněny rafinovanými průstřihy a ozvláštněny vrstvami látky a řasením. Drobné detaily v podobě stylových turbanů či kalhot proměněných v halenku jsou důkazem nespoutané kreativity a mistrovské práce návrhářky.

Více na:
     
Líbí se vám? 593
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Roman Ondráš - 10.2.16 / 10:52
Femme fatale styl oblékaní?? V každém případě pěkný. A hodně ženské
Andy - 10.2.16 / 11:18
Ty červené šaty úplně na konci! NÁDHERA
mirjana - 11.2.16 / 10:01
Míla Kateřino,Vážim se Váši práci a doufám, že Váš krásné kůsy budou v Praze a v Paříži dostatečnė ceněny.S pozdravem
Dagmar - 12.2.16 / 9:21
Fascinující tvorba - takové šaty lze nosit jen bez šperků, samotné jsou šperkem
Lenka Blaza - 15.2.16 / 16:12
Moc se mi líbí!
EVA - 16.2.16 / 10:21
Zajímavé, trochu tajemné, krásný střih - přesně takové šaty bych si přála
Ludmila - 17.2.16 / 10:30
Krásná kolekce! Pastelové modely ve spodní části výstavy jsou snad nejkrásnější. Gratuluji!
Soňa - 24.2.16 / 11:30
Modely jsou nádherné - i bych si některé z nich dokázala na sobě představit. Podívám se na Váš web, zda jsou alespoň řádově v mých finančních možnostech:))
Ála - 24.2.16 / 12:30
Tohle je opravdu super! Taky konečně návrhář, který se nevěnuje návrhům jen jako výstavní kousek, ale myslí i na to, že by to někdy někdo mohl nosit :)
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.