Mária Kobelová/ GEMSTONE

Autorka Mária Kobelová je absolventkoa FDULS v Plzni v ateliéru Design kovu a šperku u doc. M.A. Petra Vogela, dále pokračuje ve studiu v ateliéru keramiky na FDULS v Plzni u Prof. Gabriela Vacha. Současně žije v Plzni.

Ve své tvorbě je pro ni inspirací vše kolem, všechno možné kolem na světě. Vnímá podněty a dává je do nových, i nečekaných souvislostí.

Díky tomu naleznete "VNÍMAVÝ DESIGN".V podobě originálního autorského šperku nebo produktového designu, který má v sobě harmonii, prahnutí po vnitřním souladu, čistotě, klidu a věčnosti.
FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE FDFGEMSTONEGEMSTONE

Porcelánový set inspirovaný Svatováclavskou korunou, kterou nechal zhotovit Karel IV. Stolování je souhrn pravidel. Koruna je postavena na matematickém uspořádání kamenú. Symbolizuje samostatnost, nezávislost a suverenitu českého státu i jeho představitelů. Porcelánový set Gemstone z karlovarského bílého porcelánu obsahuje talíře, finger food a jejich možnost oboustranného využití mís. Tvarové řešení celé soupravy navazuje na kameny ze Svatováclavské koruny, hledá cestu elegance, čistoty a vytváří spolu organickou harmonii. Vybrané materiály dotvářejí vznešenost, jídlo jako šperk.

materiál: porcelán, kov, kůže


design: Mária Kobelová
foto: Kristýna Fojtik

Více na:
     
Líbí se vám? 466
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Zina - 10.2.16 / 13:33
Překrásné!!
Julia - 10.2.16 / 17:41
To je naprosto nejkrásnější jídelní servis, jaký jsem kdy viděla! Vše je tak oblé a hladké, musí být hrozně příjemný na dotek (krom toho, že je neuvěřitelně krásný)
Sylvie M. - 11.2.16 / 5:41
Krásné, čisté, jednoduché!
Jenda - 12.2.16 / 17:42
wow!!!
Dorota P. - 15.2.16 / 9:38
Opravdová nádhera!!
Lenka Blaza - 15.2.16 / 19:01
Krásné!
Klára - 17.2.16 / 11:26
To je naprosto vyjímečný jídlení servis pro vyjímečné slavnostní okamžiky! Lze jej již zakoupit? A pokud ano, jaká je přibližně cena kompletní soupravy? Moc děkuji za odpověď, Klára Janalíková
Mária Kobelová - 18.2.16 / 4:26
Dobrý deň Klára Janulíková, ďakujem za záujem o kúpu, ano je možné zakoupenie a preto poprosím o váš kontaktný email,ďakujem.
Mária Kobelová - 18.2.16 / 4:28
ďakujem vám za vaše pozitívne ohlasy
Iva - 24.2.16 / 11:38
Napjatě jsem očekávala na odpověď Klárce ;), je mi trapné Vám napsat "kolik" a pak, že "je to moc drahé" nebo jen třeba o část servisu - takhle kompletně je dokonalý, umělecké dílo. Ráda bych, aby se takový vyjímečný servis vždy u nás vždy pojil se slavnostními chvílemi - oslavy narozenin, Vánoce... Nemohla byste mi pomoct, zda si představit 3, 5, 7, 10... tisíc? Iva s manželem (ještě zvědavějším :))
Mária Kobelová - 24.2.16 / 18:01
kontakt: design@mariakobelova.com prosím napíšte, ja následne pošlem presne rozpis cien každého kusu, kompletného setu. Môžete si sami navoliť počet kusov, cena bude pri celom setu nižšia.
Mária Kobelová - 24.2.16 / 18:02
ďakujem :)
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.