Rimex

V našich prodejnách najdete nejen kožené sedací soupravy a látkové sedací soupravy v široké škále potahových materiálů a designu ale i kožené postele a látkové postele, jídelny, kancelářský nábytek, obývací pokoje a dětský nábytek. Kromě typového nábytku nabízíme i kompletní vybavení atypovým nábytkem vašeho bytu či kanceláře od 3D návrhu po realizaci.
Prohlédněte si naši prodejnu v Olomouci.
FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex FDFRimexRimex

V Olomouci nás můžete navštívit v našem interiérovém studiu s plochou 480 m2, které důstojně reprezentuje tradici společnosti a design produktů našich dodavatelů.
V prodejnách RIMEX naleznete ucelený sortiment bytového i kancelářského nábytku, profesionální služby a nezbytný klientský servis.

Více na:
     
Líbí se vám? 423
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Jitka - 10.2.16 / 10:39
Vypadá to super - jako loftový byt. Vidím, že i děti si to tam užívají ... :-) Hned bych se nastěhovala!
Jana - 24.2.16 / 12:52
Klasický pohodlný interiér - dává dost prostoru pro umělecké /design kousky, etno kousky z cest, rodinné "poklady" :) Budou to nejspíš kvalitní kusy nábytku ai taky není důvod ho brzy měnit
Ejvi - 29.2.16 / 12:22
Ti řádí, nechtěla bych to potom dávat do pořádku :)))
Jana - 2.3.16 / 12:10
Taky mne to napadlo! ;)
Klára Pospíšilová - 6.3.16 / 22:37
Super rozmanitý výběr nábytku v jedné prodejně. Moderní, stylový, designový... čeští designéři i tradiční zahraniční výrobci. Rozhodně je to prohlídka na dlouho :)
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.