Galerie KusKovu

Galerie KusKovu je malá soukromá prodejní galerie, která se ve své stálé nabídce soustředí na umělecké předměty, šperky a užité umění z kovu a jeho kombinací s rozličnými materiály. V KusKovu prezentujeme díla a kousky převážně českých výtvarníků, uměleckých kovářů a šperkařů, ať již zkušených, nebo začínajících. Velký důraz klademe zejména na originalitu a profesionální zpracování.
Pravidelně také pořádáme výstavy výtvarníků pracujících s kovem i jinými materiály. V březnu 2016 v KusKovu prezentuje svou současnou práci 9 mladých výtvarníků, které spojuje přátelství navázané během studií na SUPŠ Turnov. Výstava nazvaná "Müsli" představuje jejich kovové objekty, skleněné plastiky, šperky i obrazy.
FDFplakát Müsliplakát Müsli FDFMagda BártováMagda Bártová FDFMagda BártováMagda Bártová FDFMagda BártováMagda Bártová FDFPavlína ČambalováPavlína Čambalová FDFPavlína ČambalováPavlína Čambalová FDFPavlína ČambalováPavlína Čambalová FDFVáclav DvořákVáclav Dvořák FDFVáclav DvořákVáclav Dvořák FDFVáclav DvořákVáclav Dvořák FDFLukáš KučeraLukáš Kučera FDFLukáš KučeraLukáš Kučera FDFIveta KučerováIveta Kučerová FDFIveta KučerováIveta Kučerová FDFLibuše PražákováLibuše Pražáková FDFLibuše PražákováLibuše Pražáková FDFLibuše PražákováLibuše Pražáková FDFVítězslav Stoklasa ml.Vítězslav Stoklasa ml. FDFVítězslav Stoklasa ml.Vítězslav Stoklasa ml. FDFJana StřílkováJana Střílková FDFJana StřílkováJana Střílková FDFJana StřílkováJana Střílková FDFMarta ŠvajdováMarta Švajdová FDFMarta ŠvajdováMarta Švajdová FDFMarta ŠvajdováMarta Švajdová

"Müsli", Galerie KusKovu, 11.3. – 8.4.2016
Skupinová výstava 9 mladých výtvarníků, které spojuje absolutorium na Střední umělecko-průmyslové škole v Turnově. Představují různorodou prezentaci své tvorby - šperky, kované objekty, skleněné plastiky i obrazy.
Název výstavy "Müsli" odkazuje právě k této různorodosti a vyjadřuje naději, že stejně jako tato směs rozličných vloček a sušeného ovoce, která se na konci výrobního procesu stává chutným pokrmem, i jejich jedinečné originály vystavené v prostoru galerie spolu souzní a vytvoří něco krásného.

Více na:
     
Líbí se vám? 528
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Marie Kovalová - 10.3.16 / 10:30
To musí být překrásná výstava! Úvodní náhrdelník Magdy Bártové je jak z mořské pěny a prsten Marty Švajdové připomíná ovoce z rajské zahrady. Určitě se přijedeme do Prahy na výstavu s vtipným názvem Müsli podívat! :-))
Galerie KusKovu - 10.3.16 / 13:54
Díky, Marie, rádi Vás uvidíme! Přiští pátek a sobotu máme v rámci "Tour de Petrská" www.facebook.com/tourdepetrska) rozšířenou otvírací dobu a další bonusy navíc, tak se nechte zlákat ;-)
Marie Kovalová - 10.3.16 / 14:13
Děkuji! :) Určitě se přijdeme podívat!!
Lenka - 18.3.16 / 8:52
Výstava vypadá moc zajímavě, šperky miluju ve všech podobách... přijdeme se přes víkend pokochat
Galerie KusKovu - 20.3.16 / 10:42
Díky, Lenko, za komentář! A pro ostatní - výstava pokračuje (do 8. dubna), tak si ji určitě nenechte ujít ;-)
Eva & Mirek - 21.3.16 / 11:12
Ze všech vystavených děl se nám nejvíce líbí autorka Libuše Pražáková. Přijdeme se na ni podívat i do galerie :)
Galerie KusKovu - 22.3.16 / 20:51
Evo, Mirku, rádi vás v galerii uvidíme! "Naživo" je to vždy lepší zážitek. Otevřeno máme od úterý do pátku od 13 do 18h.
Jarek S. - 1.4.16 / 14:29
Jistě zajímavá výstava, bohužel se nestithnu přijít podívat, nedá se ni c dělat, tak příště :)
Galerie KusKovu - 4.4.16 / 11:17
Jarku, výstavu jsme prodloužili do 15. dubna! Ale pokud přesto nestíháte, podívejte se alespoň na fota... http://www.kuskovu.cz/fotogalerie/i284-absolventi-sups-turnov-musli-vystava
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.