Designeros

Designeros je online prodejní galerie produktů z dílen světových i českých designérů. Milovníci i tvůrci designu a všichni podporovatelé autorské tvorby zde mají možnost se setkat a propojit „bez hranic“. Myšlenku pomoct designérům prodávat do celého světa a zároveň obdivovatelům originálních produktů nakupovat od světových špiček prosadili zakladatelé již v roce 2012. Rok na to už živý projekt putoval do San Francisca a následovně do Singapore. Nyní se v Designeros soustředíme na prezentaci designérů online i offline cestou - účastí na prodejních prezentačních akcích, abychom lidem přibližovali produkty od tvůrců, kteří se výstav nemohou zúčastnit sami.
FDFBIRD IN HAND LUSTR - PLANKTON ECO DESIGNBIRD IN HAND LUSTR - PLANKTON ECO DESIGN FDFFIGURE I SCULPTURE - ONDŘEJ BĚLICAFIGURE I SCULPTURE - ONDŘEJ BĚLICA FDFMÍSA DURIAN - RESPONSIVE DESIGN STUDIOMÍSA DURIAN - RESPONSIVE DESIGN STUDIO FDFRETRO KOMODA BRANCHES - DAGMAR LUKEŠOVÁ DECENT ARTRETRO KOMODA BRANCHES - DAGMAR LUKEŠOVÁ DECENT ART FDFSKLENĚNÁ DEKORACE HLAVA - JAN FALTA DESIGNSKLENĚNÁ DEKORACE HLAVA - JAN FALTA DESIGN FDFSOFA IRIS - LUBO MAJERSOFA IRIS - LUBO MAJER FDFSPARE SVÍTÍCÍ OBJEKT - PLANKTON ECO DESIGNSPARE SVÍTÍCÍ OBJEKT - PLANKTON ECO DESIGN FDFVÁZA SWELL - MÁRIA KOBELOVÁVÁZA SWELL - MÁRIA KOBELOVÁ FDFVLIESOVÁ TAPETA AZURE LACE - DAGMAR LUKEŠOVÁ DECENT ARTVLIESOVÁ TAPETA AZURE LACE - DAGMAR LUKEŠOVÁ DECENT ART FDFWINTER CHAIR - IRINA NEACSU THECRAFTLABWINTER CHAIR - IRINA NEACSU THECRAFTLAB FDFŽIDLE SIE23 - GRUNERTŽIDLE SIE23 - GRUNERT Youtube video

Přehlídka designových kousků v naší galerii je každodenní inspirací pro všechny, kteří uznávají design jako hodnotu. Odraz umění je vryt pod kůži všech vystavených exponátů stejně jako jejich schopnost být elementem zdůraznění atmosféry místa, kde se právě nacházejí. Ať už u vás doma, v kanceláři nebo v interiéru vaší oblíbené kavárny. Všude budete cítit výjimečnost momentu, kdy se váš pohled střetne s designovým unikátem.

Více na:
     
Líbí se vám? 430
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Míla - 10.3.16 / 11:40
už jsem o designeros slyšela, ale nikdy nedošlo na to, abych je prozkoumala blíž - dost mne překvapil široký a hlavně pestrý výběr snad všeho a přitom všechno stylové a kvalitní - žádná "hrabárna", nemusím se k super kouskům pracně prokousávat přes ty míň super ;))
Jarča - 17.3.16 / 9:55
Designeros je snad jediný portál, který si drží laťku nabízených produktů a "neklouže" k tvořílkovství. Znám je cca rok nepřestávám se inspirovat výběrem.
Lenka - 18.3.16 / 9:02
Mám úplně stejný názor jako Míla a Jarča! Ten předvýběr designu od "tvořílkovství" je hrozně pohodlný
Tomáš K - 22.3.16 / 17:46
Rychlý nákup bez problému.
Jitka - 4.4.16 / 11:06
Super je to koště jako lavice!
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.