Denisa Nová

Intuice, přirozenost, lidskost, minimalismus, propracovanost, kontinuita jsou slova, která vám evokují kolekce módní návrhářky Denisy Nové.
"Oděv mě baví a oděv miluji.", říká Denisa Nová.
Marek Pokorný v knize Skici 3 vystihuje její tvorbu těmito slovy: "Denisa Nová zkoumá a má ráda vztah mezi tím, kdo obléká a tím, kdo se obléká. A proč zrovna takhle. Šaty, které jsou i nejsou. Téměř přehlédnutelný střih, téměř. Detail, který na sebe nepoutá pozornost, ale zároveň definuje celek. Oděv, který splyne s tělem, na které čekal."
FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová FDFDenisa NováDenisa Nová

„Mé kolekce, přehlídky, výstavy jsou koláže plné symbolů, kterým sama zpočátku zcela nerozumím, jen je neomylně tuším. Vyvstanou časem a v čase. Někdy mi je přečtou lidé, kteří mé věci nosí. Věčné hledání čistoty, jednoduchosti, různých podob přitažlivosti a krásy,“ uvádí se sama jedna z legend českého módního návrhářství Denisa Nová, jež působí pod značkou DNB od roku 1999.

Více na:
     
Líbí se vám? 377
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Sylvie - 11.4.16 / 9:24
Perfekní ležérní styl! Krásné.
Jana - 11.4.16 / 9:32
elegantní a stylové, uvolněné a přitom velmi velmi vkusné
Nora - 17.4.16 / 21:43
Tradičně výborná, nádherná kolekce s originálními detaily.
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.