Alena Hájková

Již druhý rok po absolvování UPMRUM v Praze v ateliéru skla funguji jako designér na volné noze. Jsem člověk, který má rád svoje řemeslo a rád vymýšlí přímo v materiálu. Pokud se potřebuji pobavit a odpočinout si od designu, vrhnu se do dílny a něco rovnou vytvořím. Teď jsou to zrovna tyto šperky, které vznikají nejen pro moji radost z procesu ale i pro ty z vás, které nadchne ten výsledek. Jdou z mých rukou přímo k vám z upřímné radosti z práce.
FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková FDFAlena HájkováAlena Hájková

Po kolekci kapesních zrcátek navazuji sadou přívěsků na krk. Tyto šperky se perfektně doplňují s předchozími zrcátky, které jsou teď navíc i v barevných pouzdrech z jemné kůže. Nyní používám bronzové zrcadlo v kombinaci s ebenovým dřevem. Obojí je ručně broušené a ve stejném tvarosloví, takže záleží jen na vás, jestli chcete šperk nosit zrcadlem dopředu a oslňovat okolí :) nebo ho otočit, když nebudete chtít být tolik nápadné. Šperk doplňuje stříbrná šlupna (očko na závěs :) a rhodiem pokovený řetízek se zapínáním.

Více na:
     
Líbí se vám? 365
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Lenka - 11.5.16 / 9:33
Pěkné, moc!
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.