Lucie Komárková

Značka se věnuje primárně tvorbě dámských minikolekcí. Zakládá si na kvalitním řemeslném zpracování a výběru přírodních materiálů.

Charakteristická je oděvní tvorba s lehkým uměleckým přesahem, ale zároveň s důrazem na nositelnost a praktičnost. Snaží se do módy vnést trochu filosofie a zamyšlení. Její práce většinou reflektují aktuální postoj k okolnímu světu a mají připomenout propojení člověka s přírodou. Jsou komunikačním mostem, sdělením.

Pro zpestření se věnuje i zakázkové tvorbě svatebních šatů.
FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková FDFLucie KomárkováLucie Komárková

Na jaro a léto 2016 jsem si pro Vás připravila kolekci plnou něžnosti a romantiky, reflektující křehkou dívčí duši. Kolekce pracuje s minimalistickým pojetím krajkového tvarosloví a to vše v nostalgické a svěží barevnosti. Vše je vyhotoveno z krásných přírodních materiálů, které jsou na léto ideální. 100% jemná bavlna, 100% hedvábí či 100% len. Modely se vyrábí převážně na míru a třeba i v jiné barevnosti.
foto: Markéta Gorčíková

Více na:
     
Líbí se vám? 347
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
JOLANA - 10.6.16 / 13:46
HEZKÉ, FAKT SVĚŽÍ
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.