Anna Motlová

Značka Anna Motlová je jednoduše odvozená od mého jména. Korunka nad písmenem „o“ je odkazem k mé první kolekci „Queen Collection“ (Kolekce královna).
Žiji navrhováním a šitím „čehokoli“. Mým cílem je tvořit jedinečné oděvy (specializuji se především na společenské a svatební šaty) z kvalitních textilních materiálů, v nichž se budete cítit jedinečně a skvěle.
Nabízím i netradiční módní přehlídku na VIP akce, reprezentační firemní akce a na různé společenské události.
FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová FDFAnna MotlováAnna Motlová

Představuji Vám svoji nejnovější kolekci jejíž ústřední myšlenou jsou hřbitovní květiny - tedy vlastně mrtvé květiny. Oděvy vyjadřují téměř rozporuplnou myšlenku, kde slučuji dva zdánlivé opaky: květiny a hřbitov (tedy smrt). Fotografie nemohu plně objasnit, protože jejich hlavním cílem je, aby se pozorovatel zarazil, znejistěl a začal sám přemýšlet nad tím co vyjadřují.
Často oděvy vznikají tak, že mám představu určitého obrazu/fotografie, a tu potom v realitě vytvořím.
Mým cílem je, aby šaty nebyly jen kusem oděvu, ale něčím, co vyjadřuje osobnost nositele i návrháře.
Všechny oděvy jsou ze 100% přírodního hedvábí, které je velice příjemné na dotek. Při chůzi si budete užívat každý krok.
(Foto: Martin Faltejsek)

Více na:
     
Líbí se vám? 292
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.