Fernando Echeverria Shoes&Bags

Tato značka navazuje na dlouhou rodinnou tradici v zemi původu designéra z Ekvádoru. Tradice, jež byla do Jižní Ameriky přivezena Španěly židovského původu prchajícími před inkvizicí.

Fernando Echeverria Ruiz se rozhodnul před jednou generací přerušenou tradici zachránit a obnovit. Přestěhoval se a začal studovat Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (UMPRUM) a v roce 2012 otevřel svůj ateliér v pražské čtvrti Karlín.

Fernando Echeverria Ruiz vystudoval produktový design se specializací v návrhu obuvi a doplňků na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a současně vyškolený v tradiční ruční výrobě klasické obuvi známým ševcovským mistrem Erikem Martinem Lawartem.

Fernando Echeverria Ruiz žije v Praze, kde od roku 2010 se účastní výstav jako např. DesignSupermarket, DesignBlok a také samostatně vystavuje v galeriích Artel, 7Design. Jeho magisterský diplomový projekt byl vybrán jako jeden z nejlepších absolventských projektů hodnocením Středoevropské revue designu Visegrádské čtyřky v roce 2014.
FDFCollection 2015Collection 2015 FDFFlexi ShoesFlexi Shoes FDFGea ShoesGea Shoes FDFPosta bagPosta bag FDFPuntos bagPuntos bag FDFSaeta bagSaeta bag FDFSkulpa ShoesSkulpa Shoes FDFWavez ShoesWavez Shoes

Značka aplikuje tradiční evropské techniky do současného a koncepčního návrhu bot a kabelek včetně následné ruční výroby.

Všechny autorovy boty jsou navrhovány v duchu vyváženosti současného designu, tradičního řemesla a funkčnosti, jejichž spojením vzniká unikátní dílo tvořené duchem tradičního ševce.

Více na:
     
Líbí se vám? 473
 Napište nám prosím svůj názor!přidat komentář
JAN - 25.8.15 / 17:28
Jak dlouho trvá asi výroba jednoho páru?
Mám poslat číslo boty nebo přijet osobně?
Fernando Echeverria - 25.8.15 / 23:30
Dekuju, V závislosti na modelu, asi 7 až 10 dnů.
Boty je vyroben na zakázku, měřím velikost, za přesnou velikost.
JAN - 9.9.15 / 14:28
Takže asi přijet?;-)
Fernando Echeverria - 30.9.15 / 13:29
Mohl byste mi kontaktovat na schůzku:
http://ferech.com/contact/
Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.