Zaujalo nás na kulturio.cz

« zpět
17.05.2016

La-Formela-1

Z mola rovnou do šatníku

Ikonou několika uplynulých sezón na světovém trhu s módou se stala mikina. Zamilovali se do ní také návrháři rebelské značky L A F O R M E L A, pro které byla mezi nositelkami velkou inspirací například česká topmodelka Daniela Kociánová.

Celý článek

8-zbytecnych-veci-1-960x367

Must have aneb 8 zbytečných a drahých věcí pro perfektní večírek

Čeká vás důležité rande nebo zvete kolegy a nadřízeného na domácí party a chcete se pořádně blýsknout? Chcete přitom být trochu extravagantní a ukázat, že na to máte? Že si můžete dovolit nejen parádní bejvák a auto, ale také nepotřebné cool vychytávky? Potom je třeba neponechat nic náhodě a vše připravit do posledního detailu.

Celý článek

Dny-Jeruzalema-8

Přehlídka mladých jeruzalémských šperkařů poprvé na Dnech Jeruzaléma

Festival Dny Jeruzaléma, který začíná již 25. května, letos láká i na současný design. Představí celou řadu mladých jeruzalémských šperkařů, kteří budou v kurátorském výběru prezentováni vedle mladých českých designérů z letenské Kuráže. Nový hit – 3D tištěné šperky, ale také subtilní zlaté přívěsky, náušnice ručně vyráběné ženami z Východního Jeruzaléma a mnoho dalšího budou k vidění a ke koupi v dialogu s tvorbou českých designérů, které vybrala Kuráž, obchod s lokálním designem z Letné.

Celý článek

Sdílejte na: FacebookTwitterGoogle+

Partneři

Buďte ve spojení:

(c) Fashion&Design Festival 2018 »KONTAKT«, všechna práva vyhrazena / webdesign Studio R3D, s.r.o.